Autor Wątek: Jak zrobić z z prawie 300 konnego auta takie z ≥800 konikami? Z 30tyś$  (Przeczytany 539 razy)

WrumWrumXD

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • "Ciesz się życiem albo je zmarnujesz"
Przy budżecie 30000$ = +/- 110tyś zł
(Może być nawet 40tyś$ czyli około 148tyś zł
Ale lepiej jakbyśmy zamkneli się w troszkę ponad 100k zł
Wliczając w to wymiane skrzyni na sześciobiegowego manuala (Tak sobie klijentka życzy)
Na pokładzie mamy już lekko modyfikowaną bestie 4.4l ze strojeniem sportowym ale bez problemu może być wymieniona na coś innego
Stockowo auto ma 286hp ale jego moc szacuje się na trochę ponad 300 (Po strojeniu)
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2018, 18:34:21 wysłana przez WrumWrumXD »
"Jedyny kościół który może oświetlić mi drogę to ten który płonie"

mk777

  • Gość
Ważne pytanie: po co? Mnie przeraziło auto, które miało 580 koni. Strach było wcisnąć gaz. Podobnie niesamowita była przejażdżka Arielem Atomem, który tyle koni nie ma..a i tak śmiga od zera do setki w 2,5 sekundy. Większość ludzi nie radzi sobie z tak mocnymi autami, zwłaszcza że poruszają się po drogach a nie na torze

WrumWrumXD

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • "Ciesz się życiem albo je zmarnujesz"
Ważne pytanie: po co? Mnie przeraziło auto, które miało 580 koni. Strach było wcisnąć gaz. Podobnie niesamowita była przejażdżka Arielem Atomem, który tyle koni nie ma..a i tak śmiga od zera do setki w 2,5 sekundy. Większość ludzi nie radzi sobie z tak mocnymi autami, zwłaszcza że poruszają się po drogach a nie na torze
Osoba dla której to auto będzie robione ma na prawdę duże doświadczenie za kółkiem. Gdy ją poznałem zajechała do mnie podkęcanym Skylinem R34.
W swoim garażu ma sporo potężnych maszyn między innymi Supre,(A każdy kto wie czym jest Supra jest świadomy że to nie jest zabawka RX7 na oryginalnym wanklu i GTR'a
Sama jeździ dość często na torze jednak BMW które chce podkecać raczej nie będzie jej do tego służyło.
Po co jej potrzebne aż tyle mocy? To już nie moja sprawa ważne że chce mieć takie auto i ją na to stać..
W sumie znam osobę która lekko podręcaną Toyotą która miała standardowo 130KM na torze  do drifftu przegoniła potężną bestie która miałą 230km. Bardziej od mocy auta liczą się umiejętności kierowcy ale po co wybierać jedno jak można mieć oba? hmm?
"Jedyny kościół który może oświetlić mi drogę to ten który płonie"

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
stadoaraba aldara endercraft forumpolskiejzabawy kehatamatuhiujalulla